وزیر راه و شهر سازی:

متأسفانه قادر به ایجاد ثبات اقتصادی و معیشتی مردم نشدیم

متأسفانه قادر به ایجاد ثبات اقتصادی و معیشتی مردم نشدیم وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: ما پیشرفت روز افزونی در سرمایه گذاری های مختلف داشته ایم ولی متأسفانه قادر به ایجاد ثبات اقتصادی و ثبات معیشتی مردم نشدیم.به گزارش فراز برج به نقل از رادیو اقتصاد، محمد اسلامی به مناسبت انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری اظهار داشت: سیاست ها و نگاههای سیاسی و اقتصادی دولتمردان باید بگونه ای طراحی شود که به حفاظت از پول ملی بیانجامد.
وی اضافه کرد: خیلی از اقدامات ناخواسته همچون اظهار نظرها و گفتگوها و مصاحبه ها به لحاظ روانی اقتصاد و ارزش پول ملی را دستخوش تزلزل و ضربه می کند که باید در این مورد هوشیاری کامل به خرج داد.
اسلامی افزود: دشمنان جمهوری اسلامی قسم خوردی نابودی انقلاب و کشور هستند که از این دست اقدامات نهایت بهره برداری را می نمایند.
وی ضمن اشاره به ظرفیت بالای اقتصادی این کشور و نقش آن در پیشبرد ثبات اقتصادی اظهار داشت: ما پیشرفت روز افزونی در کشف چاه های نفت، دستاوردهای تکنولوژی و سرمایه گذاری های مختلف داشته ایم ولی متأسفانه قادر به ایجاد ثبات اقتصادی و ثبات معیشتی مردم نشدیم.
وزیر راه و شهر سازی افزود: مقبولیت و مشروعیت دو بال متوازن برای حکومت و نظام به حساب می آید که برای برقراری و حفظ آن، باید توازن بین این دو وجود داشته باشد.
وی اضافه کرد: سرمایه و پشتوانه هر حکومت همین حضور مردم در صحنه انتخابات است که مسؤلان باید با عملکرد صحیح خود این انگیزه را در مردم تقویت کنند؛ مقبولیت هم پیوند رفتار مسؤلان با مردم است که با انتخاب رئیس جمهور اصلح مقبولیت روزافزون ایجاد خواهد شد.

1400/03/30
14:18:10
5.0 / 5
307
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان