خبر خوش برای متقاضیان مسكن مهر

خبر خوش برای متقاضیان مسكن مهر به گزارش فراز برج تسنیم نوشت: عضو هیئت مدیره عمران هشتگرد از تقسیط بدهی متقاضیان مسکن مهر این شهر آگاهی داد و اظهار داشت: در صورت مراجعه متقاضیان برای فروش اقساطی و تحویل آنها مشمول 15 درصد تخفیف بیشتر برای عرصه واحدها می شوند.


محمدعلی حاجی زاده با اشاره به روند مناسب تکمیل و تحویل پروژه های مسکن مهر شهر هشتگرد، اظهار نمود: برمبنای تصمیم هیئت مدیره شرکت عمران هشتگرد، متقاضیانی که بهر دلیلی تا حالا برای واحدهای آماده فروش اقساطی یا آماده تحویل خود مراجعه نکرده اند، در صورت مراجعه به کارگزاری مشمول ۱۵ درصد تخفیف در عرصه واحدهای مسکن مهر می شوند. وی با اشاره به اینکه تخفیف مذکور علاوه بر تخفیفاتی است که در زمان حاضر برای خرید عرصه واحدهای مسکن مهر در نظر گرفته شده است، اضافه کرد: همین طور بدهی متقاضیان مسکن مهر تقسیط شده و شرکت عمران آن را بصورت قسطی محاسبه خواهدنمود. وی اشاره کرد: تعیین تکلیف بدهی واحدهای مسکن مهر توسط متقاضیان چند حسن دارد. مهم ترین حُسن و مزیت این است که واحدهای مذکور دیگر مشمول افزایش قیمت جدید نمی شوند. حاجی زاده قبل تر با اشاره به آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر شهر جدید هشتگرد به تسنیم اظهار داشته بود: حدود ۴۹ هزار مسکن مهر تولید شده که حدود ۳۵ هزار واحد آن متقاضی موثر داشته است.
وی با اعلان اینکه در شهر هشتگرد با خرید و فروش واحدهای مسکن مهر توسط دلالان مواجه هستیم، اضافه کرد: این افراد بواسطه این که نیازی به استفاده از مسکن ندارند به تبع آن هیچ نوع سهمی در فروش اقساطی ندارند و فرآیند تحویل واحد را انجام نمی دهند. وی افزود: حدود ۳۰۰ میلیارد تومان آورده اولیه متقاضیان برمبنای تفاهمنامه باید تکمیل وجه می شد که این کار انجام نشده است. طبق بررسی های به عمل آمده و طبق اظهارنامه های ارسال شده، مشخص شده بسیاری از این واحدها واگذار شده و بیشتر واحدها در اختیار دلالان مسکن مهر است. وی تاکید کرد: برمبنای مصوبه شورای مسکن واحدهای آماده تحویل مشمول هزینه های نگهداری است و باید در مرحله اول هزینه های مربوطه را پرداخت کنند. عضو هیئت مدیره شرکت عمران هشتگرد اظهار داشت: در مرحله دوم تمام واحدهای خالی که دلالان برای تحویل آن مراجعه نکرده اند به امور مالیاتی معرفی می گردند و نسبت به ستاندن مالیات اقدام خواهد شد. حاجی زاده اشاره کرد: در مرحله سوم واحدهای مسکن مهر را از ید و اختیار دلالان خارج می نماییم و آنها را به واحدهای زیر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی ارجاع می دهیم. واحدهای آماده تحویل دلالان را نیز به متقاضیان واقعی تحویل می دهیم. وی با اعلان اینکه حدود ۴۰ درصد از واحدهای مسکن مهر هشتگرد در دست دلالان است، افزود: واحدهای مسکن مهر فاقد عارضه حقوقی را تا اختتام دولت دوازدهم به متقاضیان تحویل خواهیم داد. ۲۲۳۲۲۵

1400/04/22
10:14:25
5.0 / 5
233
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان