قیمت اجاره مسكن در شهرهای اقماری اطراف تهران افزایش یافت

قیمت اجاره مسكن در شهرهای اقماری اطراف تهران افزایش یافت به گزارش فراز برج تسنیم نوشت: بررسی بازار اجاره مسکن شهرهای اقماری اطراف تهران نشان میدهد قیمت های هفته گذشته روند افزایشی به خود گرفته است.


بررسی بازار اجاره مسکن در شهرهای اقماری اطراف تهران حاکی از آنست که اکنون یک مترمربع آپارتمان مسکونی در پرند با قیمت ۲۷۰۰۰ تومان (اجاره ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی برای یک واحد ۸۰ متری) آگهی شده است. در قرچک ورامین متوسط اجاره یک متر مربع واحد مسکونی ۴۰ هزار تومان است به عبارت دیگر اجاره یک واحد ۸۰ متری در این منطقه ماهانه ۳.۲ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته حدود ۱۰ درصد کاهش یافته است. اجاره ماهانه آپارتمان ۸۰ متری در پاکدشت ۳ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان است که در مقایسه با هفته گذشته حدود ۱۵ درصد بالا رفته است.
بر طبق این گزارش در شهر جدید پردیس قیمت ها نسبت به هفته گذشته ثابت مانده است و اجاره آپارتمان مسکونی ۸۰ متری ۴ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان است. همین طور در شهریار آپارتمان ۸۰ متری با اجاره کامل ۴ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان برای یک ماه آگهی شده است که نسبت به هفته گذشته ۲ درصد افزایش را نشان میدهد. به گزارش تسنیم در شهر قدس و رودهن به ترتیب اجاره یک متر واحد مسکونی ۵۸ و ۶۲ هزار تومان است؛ یعنی اجاره ماهانه واحد ۸۰ متری در شهر قدس ۴ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان و در رودهن ۴ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان است. در شهر جدید اندیشه متوسط اجاره یک آپارتمان ۸۰ متری ۵ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان است و این عدد ۳ درصد نسبت به هفته قبل بالا رفته است. ۲۲۳۲۲۷


منبع:

1400/04/28
08:36:46
5.0 / 5
251
تگهای خبر: آپارتمان , اجاره , قیمت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان