چند نفر کمک ودیعه مسکن گرفتند؟

چند نفر کمک ودیعه مسکن گرفتند؟ ایسنا نوشت: دبیر شورای هماهنگی بانکهای دولتی و نیمه دولتی از پرداخت کمک ودیعه مسکن به بالای 250 هزار نفر تا حالا آگاهی داد.


علیرضا قیطاسی اظهار نمود: همه بانکها وام کمک ودیعه مسکن را پرداخت نمی کنند و از بین بانکهای عضو شورای هماهنگی بانکهای دولتی و نیمه دولتی تنها پنج بانک ملی، ملت، تجارت، صادرات و سپه این تسهیلات را می پردازند که باقی بانکهای عامل خصوصی هستند و شامل بانک شهر، آینده، اقتصاد نوین، پاسارگاد، پارسیان، سامان، کارآفرین، موسسه اعتباری ملل و گردشگری می شود. وی ادامه داد: بانکهای عامل شامل دولتی و خصوصی بر طبق مقررات، بخشنامه ها و تفاهمی که با وزارت راه و شهرسازی دارند، درحال پرداخت کمک ودیعه مسکن هستند و ممکنست از بین بانکهای عامل سهمیه خود برای ودیعه مسکن را پرداخت کرده باشد و افراد نتوانند در بعضی استانها آن بانک را بعنوان بانک عامل در سامانه ثبت نام ودیعه مسکن انتخاب کنند.
دبیر شورای هماهنگی بانکهای دولتی و نیمه دولتی با تاکید براینکه متقاضیان ودیعه مسکن برای دریافت این وام به شعب مراجعه نکنند، اظهار داشت: تا حالا بانکهای عضو شورای هماهنگی بانکهای دولتی و نیمه دولتی که بانک عامل پرداخت کمک ودیعه مسکن هستند، به بالای ۲۵۰ هزار نفر این وام را پرداخت کرده اند که سهم بانکهای ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات به ترتیب بیش از ۱۰۰ هزار نفر، بیش از ۴۰ هزار نفر، حدود ۴۰ هزار نفر، حدود ۴۰ هزار نفر و حدود ۲۰ هزار نفر است. طبق این گزارش، از سال قبل طرح پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن بعنوان یکی از برنامه های ستاد ملی کرونا به اجرا درآمد که پارینه مبلغ این وام در تهران ۵۰ میلیون تومان، در شهرهای بزرگ ۳۰ میلیون تومان و در سایر شهرها ۱۵ میلیون تومان بود، اما برای امسال افزوده شد و سقف وام ودیعه مسکن در تهران از ۵۰ به ۷۰ میلیون تومان و در دیگر کلانشهرها و سایر شهرها نیز به ترتیب ۴۰ و ۲۵ میلیون تومان شد. در این بین، متقاضیان وام ودیعه مسکن می توانند تا اختتام شهریور امسال در سامانه tem.mrud.ir ثبت نام و بانکها ملزم هستند که تا آذر ماه این تسهیلات را پرداخت کنند. ۲۲۳۲۲۵

1400/06/30
07:58:45
5.0 / 5
317
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان