آپارتمان های زیر 10 میلیون تومان تهران کجاست؟

آپارتمان های زیر 10 میلیون تومان تهران کجاست؟ فراز برج: آن قدر قیمت خانه بالا رفته که حدودا خانه های نیم میلیاردی در تهران به ندرت پیدا می شوند.


به گزارش فراز برج به نقل از خبر آنلاین، با وجود افزایش قیمت ملک، در بررسی فایل های فروش، در بعضی منطقه های تهران می توان یک واحد مسکونی با کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان خریداری کرد. در گزارش های میدانی خبرآنلاین، یک واحد آپارتمان مسکونی ۵۵ متری در خیابان جشنواره، خیابان زهدی، متری ۱۰ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است. این خانه ۵۵۰ میلیون تومان قیمت دارد. همین طور در خیابان جشنواره، میدان رهبر، خیابان رجایی، قیمت یک واحد آپارتمان ۳۸ متری، هر متر ۱۰ میلیون تومان اعلام شده است.
در خیابان هنگام، شمیران نو نیز یک واحد آپارتمان مسکونی هر مترمربع ۹ میلیون و ۴۱۱ هزار تومان است که در کل برای این خانه باید ۸۰۰ میلیون تومان هزینه کرد. خانه ای دیگر در خیابان هنگام، شمیران نو برای فروش ۶ میلیون و ۳۶۳ هزار تومان برای فروش گذاشته شده است. این خانه ۳۵۰ میلیون تومان قیمت دارد. در میدان امام حسین، صفا غربی، نرسیده به بزرگراه امام علی یک واحد آپارتمان ۴۵ متری، هر متر ۸ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان قیمت دارد که در کل با قیمتی در حدود ۴۰۰ میلیون تومان فروخته می شود. ۲۲۳۲۲۵


منبع:

1400/08/11
10:03:56
5.0 / 5
166
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان