خرید خانه در تهرانسر چقدر پول می خواهد؟

خرید خانه در تهرانسر چقدر پول می خواهد؟ به گزارش فراز برج، تیتر کوتاه نوشت: برای خرید یک واحد خانه در تهرانسر به حداقل ۴.۷ و حداکثر ۱۰.۱ میلیارد تومان، بودجه نیاز دارید تا مالک یک واحد ۶۰ تا ۱۳۰ متری شوید.خرید یک واحد آپارتمان در محله تهرانسر به بودجه حداقلی ۴.۷ میلیارد تومانی نیازمند است و اگر قصد خرید خانه در این محدوده را دارید در این گزارش اطلاعات کلی در اینباره به دست خواهید آورد.

با مبلغی که ذکر شد می توانید یک واحد ۶۰ متری ۵ سال ساخت در تهرانسر خریداری کنید. همینطور در صورتیکه خانه های زیر ۱۰۰ متر به کارتان نمی آید باید گفت یک واحد ۱۰۰ متری ۲سال ساخت به قیمت ۸.۴ میلیارد تومان به فروش می رسد.

توجه داشته باشید که قیمت خانه های نوساز در محدوده تهرانسر ۷۳ تا ۷۷ میلیون تومان است.

برای خرید خانه جزئیات زیادی هست که باید در نظر گرفت اما به صورت کلی محدوده و مشخصات حائز اهمیت هستند و سایر موارد باید با بازدید حضوری برای خریدار محرز خواهد شد.

در جدول زیر خانه های فروشی تهرانسر را خواهید دید که از ۶۰ تا ۱۳۰ متر هستند.

قیمت مسکن در تهرانسر
محله متراژ مشخصات سال ساخت قیمت کل(تومان) قیمت هر متر(تومان) تهرانسر ۶۰ ۲خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۳۹۷ ۴٬۷۷۹٬۰۰۰٬۰۰۰ ۷۹٬۶۵۰٬۰۰۰ تهرانسر ۷۰ ۲خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۳۹۶ ۴٬۹۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۷۰٬۷۱۴٬۰۰۰ تهرانسر ۸۰ ۲خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۴۰۲ ۵٬۸۴۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۷۳٬۰۰۰٬۰۰۰ تهرانسر ۹۰ ۲خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۴۰۰ ۶٬۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۷۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تهرانسر ۱۰۰ ۲خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۴۰۰ ۸٬۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۸۴٬۰۰۰٬۰۰۰ تهرانسر ۱۱۰ ۲خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۳۹۵ ۶٬۳۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۵۷٬۷۲۷٬۰۰۰ تهرانسر ۱۲۰ ۲خوابه، آسانسور، پارکینگ ۱۳۹۶ ۹٬۴۸۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۷۹٬۰۰۰٬۰۰۰ تهرانسر ۱۳۰ ۲خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۴۰۲ ۱۰٬۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۷۷٬۶۹۲٬۰۰۰


بیشتر بخوانید:
تداوم رکود بازار مسکن ؛ تخفیف 25 درصدی هم موثر نیفتاد
۲۲۰۲۲۳منبع:

1402/05/29
11:18:31
5.0 از 5
254
تگهای خبر: آپارتمان , ساخت , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان