تفاهم لکوموتیوداران با راه آهن برای جذب سرمایه گذاران حوزه ریلی

تفاهم لکوموتیوداران با راه آهن برای جذب سرمایه گذاران حوزه ریلی فراز برج: مدیرعامل راه آهن از تفاهم مالکان لکوموتیو با راه آهن برای سوق سرمایه گذاران به سمت حوزه حمل و نقل ریلی آگاهی داد.به گزارش فراز برج به نقل از وزارت راه و شهرسازی، «سید میعاد صالحی» در تشریح موارد مطرح شده در دومین جلسه با لکوموتیوران بخش خصوصی در دو ماه اخیر، اضافه کرد: سال هاست در عرصه حمل و نقل ریلی به خاطر مدیریت غلط گذشته، لکوموتیو تبدیل به یک گلوگاه برای راه آهن شده است.
وی اشاره کرد: این مساله هرچه سریع تر باید تدبیر بشود و یکی از سرمایه های ما مالکان لکوموتیو بخش خصوصی هستند.
معاون وزیر راه و شهرسازی با ابراز خشنودی از جلسه برگزار شده با مالکان لکوموتیو بخش خصوصی، اشاره کرد: جلسه خوبی برگزار و تفاهماتی انجام شد که توانستیم به آن چه در جلسه گفتیم عمل نماییم و گام به گام این کار را انجام می دهیم.
صالحی اظهار امیدواری کرد روزی برسد که در عرصه لکوموتیو، مالکان بخش خصوصی بتوانند به عنوان سفیران ما در عرصه حمل و نقل ریلی شوند و سایر سرمایه گذاران از سایر بخش ها نیز به سمت حوزه حمل و نقل ریلی خصوصاً حوزه لکوموتیو سوق داده شوند.
وی اظهار داشت: تدبیر کردیم که شرایط نقدینگی بهتر شود و فرآِیندها نیز اصلاح شوند و در عرصه ماده ۱۲ کار خوب پیش رفته است.
مدیرعامل راه آهن درباره ی مطالبات مالکان لکوموتیو از واگن داران بخش خصوصی، اظهار داشت: در ادوار گذشته این مساله شکل پیدا کرده و ما وارث آن هستیم.
صالحی تصریح کرد: تا حالا مالکان بخش خصوصی نتوانستند مبالغشان را از صاحبان بار بگیرند یا مالکان واگن بخش خصوصی هزینه به مالکان لکوموتیو نداده اند.
وی اشاره کرد: راه آهن بیش از یک هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان طلبکار است که یک بخش قابل توجه آن از این مبلغ، سهم و حق مالکان لکوموتیو بخش خصوصی است که بدنبال اصلاح فرایندها هستیم.

1402/09/08
09:35:19
5.0 از 5
288
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان