قیمت اجاره در تهران

قیمت اجاره در تهران به گزارش فراز برج، اقتصاد آنلاین نوشت: امروز نگاهی به قیمت رهن کامل آپارتمان در مناطق مختاف تهران داریم و بررسی می نماییم با چه مشخصاتی می تواند خانه رهن کرد.تهران در پهنه ای بین دو وادی کوه و کویر و در دامنه های جنوبی البرز گسترده شده است و ۷۳۰ کیلومتر مربع مساحت دارد. از نظر جغرافیایی نیز در ۵۱ درجه و ۱۷ دقیقه تا ۵۱ درجه و ۳۳ دقیقهٔ طول خاوری و ۳۵ درجه و ۳۶ دقیقه تا ۳۵ درجه و ۴۴ دقیقهٔ عرض شمالی قرار دارد. اگر بدنبال واحد با رهن کامل خانه نوساز ۱ میلیاردی در مناطق مختلف تهران هستید گزارش امروز ما را از دست ندهید.

اگر قصد اجاراه واحد در پیروزی دارید یک واحد با متراژ ۸۵ متری را با مبلغی بیش از ۱ میلیارد تومان رهن کنید.

واحد دیگر با متراژ ۱۰۰ متر که دو خوابه است نوساز را در بهار با ودیعه ۱ میلیارد تومان کرایه کنید.

همچنین واحد دیگر نوساز با متراژ ۱۱۰ متر که دارای دو اتاق خواب، انباری، آسانسور، پارکینگ است در آذربایجان این واحد را با رهن کامل ۱ میلیارد تومان می توانید کرایه کنید.

اگر واحد ۹۵ متری مد نظر دارید، باز واحدی دیگری که نوساز است و دو اتاق خواب دارد باید ۱ میلیارد تومان برای این واحد در استاد معین پرداخت کنید.

اگر واحد ۱۲۰ متری می خواهید باز واحدی که دو اتاق خواب دارد را می توانید با رهن کامل ۱ میلیارد تومان در آبشار برای اجاره آگهی شده است.

برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن کامل خانه نوساز ۱ میلیاردی در مناطق مختلف تهران و با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای رهن نیازمند هستید.

باتوجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری نرخها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره ی هزینه رهن کامل خانه نوساز ۱ میلیاردی در مناطق مختلف تهران به دست می آورید.

رهن کامل خانه نوساز ۱ میلیاردی در مناطق مختلف تهران
محله متراژ مشخصات سال ساخت رهن(تومان) پیروزی ۸۵ ۲خوابه، پارکینگ، آسانسور ۱۴۰۲ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ بهار ۱۰۰ ۲خوابه، پارکینگ، آسانسور ۱۴۰۲ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ آذربایجان ۱۱۰ ۲خوابه، انباری، پارکینگ، آسانسور ۱۴۰۲ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ استاد معین ۹۵ ۲خوابه، انباری، پارکینگ، آسانسور ۱۴۰۲ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ آبشار ۱۲۰ ۲خوابه، انباری، پارکینگ، آسانسور ۱۴۰۲ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ صادقیه ۹۵ ۲خوابه، انباری، پارکینگ، آسانسور ۱۴۰۲ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ جلیلی ۱۳۰ ۳خوابه، انباری، پارکینگ، آسانسور ۱۴۰۲ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ دریاچه شهدای خلیج فارس ۱۳۵ ۲خوابه، انباری، پارکینگ، آسانسور ۱۴۰۲ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ دیلمان ۱۱۰ ۲خوابه، انباری، پارکینگ، آسانسور ۱۴۰۲ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ پاسداران ۷۰ ۱خوابه، پارکینگ، آسانسور ۱۴۰۲ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰


توجه داشته باشید این ارقام بر طبق واحدهایی است که در مناطف مختلف تهران برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در نرخها ندارد و نرخ ها ذکر شده اساسا بطور دقیق قیمت مسکن در محله های یاد شده را تبیین نمی نماید. قیمت اجاره مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.۲۱۷منبع:

1402/10/04
08:09:48
5.0 از 5
273
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان