تحویل زودهنگام سكه های پیش فروش شده چه تاثیری دارد؟

تحویل زودهنگام سكه های پیش فروش شده چه تاثیری دارد؟ فراز برج: خانه ملت به نقل از یك عضو كمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نوشت:: اگر دولت از عهده تهیه و تامین سكه های پیش فروش بر بیاید، تحویل زودهنگام آن تاثیر مثبتی بر جامعه می گذاردحسنعلی حاجی دلیگانی با اشاره به تحویل زودهنگام سكه های پیش فروش شده، تصریح كرد: اگر دولت از عهده تهیه و تامین سكه های پیش فروش بر بیاید، تحویل زودهنگام آن تاثیر مثبتی بر جامعه می گذارد اما اثرگذاری اقتصادی آن را چندان قابل توجه ارزیابی نمی كنم.
عضو كمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: توزیع سكه در شرایطی كه وضعیت اقتصادی كشور ثابت باشد می تواند در جمع آوری نقدینگی اثرگذار باشد اما هم اكنون اقتصاد ایران ثابت نیست و هر روز شاهد كاهش ارزش پولی ملی هستیم.
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: زمانی كه ارزش پول ملی كاسته می شود طبیعی است كه مردم ترجیح دهند پول خویش را به ارز یا طلا تبدیل كنند، به همین جهت انتظار می رود كه رئیس جمهور وتیم اقتصادی راه كار موثری برای ثبات بازار ارز و طلا در نظر بگیرند.
وی با اشاره به اینكه تحول زودهنگام سكه تاثیری در ثبات اقتصادی ندارد، اظهار داشت: ارز 4200 تومان هم تصمیم درستی برای مدیریت بازار نبود و ارز 4200 تومان نشان داد نمی تواند در تولید ثبات موثر باشد، به هر حال نیازهای ارزی و میزان ارز موجود در كشور مشخص است و باید برپایه واقعیت های برای مسائل اساسی كشور تصمیم گیری كرد.
عضوكمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با انتقاد از تصمیمات یك شبه دولت برای مدیریت بازار اقتصادیكشور، تصریح كرد: تصمیم های دولت در حوزه اقتصاد باید جامع باشد و هر سه قوه با صمیمیت و همدلی تصمیم اتخاذ شده را پیش ببرند.

3535
1397/02/19
13:22:27
5.0 از 5
4584
تگهای خبر: اقتصاد , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان