نماینده قم: فردی در شهرما برای تاسیس دانشگاه ۱۱ میلیارد گرفته، ۱۵میلیارد هم برای گاوداری درخواست كرده

نماینده قم: فردی در شهرما برای تاسیس دانشگاه ۱۱ میلیارد گرفته، ۱۵میلیارد هم برای گاوداری درخواست كرده فراز برج: تسنیم به نقل از امیرآبادی فراهانی نماینده قم نوشت: در مسئله واگذاری تسهیلات در طول مدت دولت های قبلی عملكرد كشور مثبت و قابل قبول نبوده و تسهیلات نوعاً در راه و هدف تعیین شده مصرف نشده است.امیرآبادی با انتقاد شدید از برخی سوءاستفاده های مالی در استان قم به علت موقعیت و جایگاه ویژه اجتماعی تاكید كرد: متأسفانه برخی افراد از تسهیلات اشتغال سوءاستفاده می كنند، فردی صاحب نفوذ در استان قم 11 میلیارد تومان برای معوقات دانشگاه خصوصی، 5 میلیارد تومان برای موسسه خیریه خصوصی خود تسهیلات دریافت كرده و هم اكنون هم متقاضی دریافت 15 میلیارد تومان تسهیلات برای گاوداری شخصی خود است.

وی با ابراز تأسف از برخی افراد صاحب نفوذ در استان قم افزود: نباید افراد صاحب قدرت و نفوذ از موقعیت خود سوءاستفاده كنند این فرد نباید از منابع اقتصادی استان استفاده نابه جا نكند.
نماینده مردم قم در مجلس تصریح كرد: افكار عمومی دیگر حاضر به پذیریش این قبیل سوءاستفاده های مالی نیستند و مردم در شرایط كنونی جامعه نمی توانند این قبیل مسائل را تحمل كنند. در سال های گذشته تحولی در مورد بانك های دولتی به وجود آمده كه باید روند تحولات بانكی با قدرت كنونی خود ادامه داشته باشد. 1717

1397/04/20
14:29:01
2.5 از 5
4933
تگهای خبر: تسهیلات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان