در جلسه دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت مطرح شد؛

روند تغییرات در كابینه امیدآفرین نیست

روند تغییرات در كابینه امیدآفرین نیست فراز برج: دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، روز گذشته تشكیل جلسه داد و نسبت به تغییرات اخیر در كابینه ابراز نگرانی كرد.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، شب گذشته(دوشنبه) به ریاست علی شكوری راد دبیركل این حزب تشكیل جلسه داد.
بر مبنای این گزارش، اعضای دفتر سیاسی در این جلسه بعد از مرور اخبار هفته گذشته همچون اخبار شورا و شهردار تهران، به بحث و بررسی پیرامون ۴ گزینه پیشنهادی دولت به مجلس شورای اسلامی، برای تصدی وزارتخانه های تعاون، كار و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی، اقتصاد و وزارت صنعت، معدن و تجارت پرداختند.
اعضای دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت، گزینه های پیشنهادی دولت را امیدآفرین ارزیابی نكرده و نسبت به وزرای پیشنهادی برای وزارتخانه های «صنعت، معدن و تجارت» و «راه و شهرسازی» ابراز نگرانی كردند.
اعضای دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت، نگرانی در مورد وزیر پیشنهادی برای وزارت «صمت» از جهت امكان توزیع رانت در آن و تردید در ضدفساد بودن وی را از شدت بیشتری برخوردار دانستند.
در این جلسه، اعضای دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت تاكید كردند كه با عنایت به دیدار اخیر حسن روحانی با فعالین سیاسی اصلاح طلب و بیان انتقادات و نگرانی های گروه های حامی رئیس جمهور در آن جلسه، انتظار می رفت وی گزینه های مناسب تری را جهت تصدی این وزارتخانه های مهم و كلیدی اقتصادی به مجلس معرفی نماید.

1397/08/01
21:43:38
5.0 از 5
4608
تگهای خبر: اقتصاد , شهرسازی , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان