در گفتگو با مهر اعلام شد؛

كمبود اتوبوس در مرز مهران نداریم، تكذیب كرایه ۵۰۰هزارتومانی

كمبود اتوبوس در مرز مهران نداریم، تكذیب كرایه ۵۰۰هزارتومانی فراز برج: رئیس اتحادیه شركت های تعاونی مسافری با اشاره به اینكه در مرز مهران كمبود اتوبوس نداریم، اظهار داشت: دریافت كرایه ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی از زوار اربعین صحت ندارد.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، به دنبال اعلام برخی دستگاه های متولی ساماندهی پایانه های مرزی ورودی زائران اربعین در خصوص عدم وجود ناوگان اتوبوسرانی به تعداد كافی برای بازگشت زائران به خصوص در مرز مهران، تعدادی از زائران اعلام نمودند كه برخی رانندگان ارقام بالایی برای جابجایی زائران به سایر شهرها مطالبه می كنند.
در این ارتباط احمد رضا عامری، رئیس اتحادیه شركت های تعاونی مسافری در گفتگو با خبرنگار مهر با تكذیب دریافت رقم ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی از جانب برخی رانندگان اتوبوس از زوار اظهار داشت: ساعتی پیش با نماینده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای مستقر در مرز مهران صحبت كردم و این ارقام صحت ندارد.
وی اضافه كرد: تعداد مسافران بسیار كمتر از آنچه اعلام شده است و اصلاً مسافری وجود نداردكه مسافران اتوبوس بخواهند مبالغ ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی از آنها مطالبه كنند.
این فعال صنفی حمل و نقل مسافری اظهار داشت: از جانب دیگر خیلی از مسافران كه پول های خویش را در عتبات عالیات خرج كرده اند به اندازه كافی پول ندارند كه بخواهند به اتوبوس ها بدهند و حاضر نیستند این مبالغ را به رانندگان پرداخت كنند.
عامری با تاكید بر اینكه مشكل كمبود ناوگان اتوبوسرانی در مرز مهران نداریم، تصریح كرد: زمانی این اتفاقات رخ می دهد و بازار سیاه برای كرایه اتوبوس تولید می گردد كه كمبود اتوبوس داشته باشیم. هم اكنون چنین كمبودی وجود ندارد.
به گفته وی، اتوبوس ها در پایانه بركت مستقر هستند كه هم پلیس امنیت و هم پلیس راهنمایی و رانندگی در این پایانه مستقر بوده و در صدور صورت وضعیت ها نظارت می گردد.
وی اضافه كرد: امكان دارد ارقامی كه در بعضی از رسانه ها ذكر می گردد مربوط به سواری ها باشد و برخی مسافران به علت خستگی راه، مجبور به پرداخت این مبالغ باشند اما رانندگان اتوبوس های مستقر در مرز، چنین ارقامی را دریافت نكرده اند.


1397/08/13
18:26:23
5.0 از 5
4691
تگهای خبر: تولید , حمل و نقل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان