با حكم وزیر راه و شهرسازی انجام شد؛

انتصاب سرپرست جدید سازمان ملی زمین و مسكن، پنجمین مدیر در ۵ سال

انتصاب سرپرست جدید سازمان ملی زمین و مسكن، پنجمین مدیر در ۵ سال فراز برج: وزیر راه و شهرسازی در حكمی علی نبیان را به سمت عضو هیئت مدیره و سرپرست سازمان ملی زمین و مسكن منصوب نمود.به گزارش فراز برج به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در حكمی علی نبیان را به عضویت در هیئت مدیره و سرپرست سازمان ملی زمین و مسكن منصوب نمود.
وی در حكم انتصاب علی نبیان تصریح كرده است: نظر به تعهد و سوابق علمی و مدیریتی جنابعالی، به باعث این حكم شما را به سمت عضو هیئت مدیره و سرپرست سازمان ملی زمین و مسكن منصوب می نمایم.
وی اضافه كرد: امید است با اتكال به الطاف الهی، در اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید و استفاده از تمامی ظرفیت ها و استعدادهای بالقوه وزارتخانه اهتمام ویژه داشته و با تمتع از تجارب خویش و در چارچوب قوانین و مقررات در ایفای بهینه و مطلوب وظایف محوله موفق و مؤید باشید.
گفتنی است در طول ۵ سال وزارت عباس آخوندی، ۴ مدیر شامل سید محمد پژمان، حمیدرضا عظیمیان، سید محمدرضا سیدحسینی و غلامرضا جابرانصاری در این پست جابه جا شدند كه انتصاب علی نبیان بعنوان سرپرست سازمان ملی زمین و مسكن از جانب وزیر جدید راه و شهرسازی، پنجمین تغییر مدیریتی در این سازمان در عرض ۵ سال به حساب می آید.

1397/08/22
21:32:49
5.0 از 5
4738
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان