شركت های مسافربری ستاره دار می شوند

شركت های مسافربری ستاره دار می شوند فراز برج: تسنیم نوشت: مدیركل دفتر حمل ونقل مسافر سازمان راهداری از فراخوان جذب مشاور برای استخراج شاخص ها و رتبه بندی شركت ها برای اجرای فاز دوم طرح شبكه سیر همنام اطلاع داد و اظهار داشت: شركت های مسافربری جاده ای تا آخر سال آینده ستاره دار می شوند.حمیدرضا شهركی ثانوی با اشاره به تكمیل قاز دوم طرح شبكه سیر همنام تا آخر سال آینده اظهار نمود: در انتها ارزیابی، هر یك از شركت ها بر مبنای شاخص ها از 1تا5 ستاره دریافت می كنند و طبق همین روال رتبه بندی در شبكه سیر همنام انجام می گردد.
وی با اشاره به فراخوان انتخاب مشاور برای فاز دوم، خاطرنشان كرد: یكی از شاخص های مهم این ارزیابی امتیاز دهی مسافران است كه این شاخص از نظر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از وزن بالایی برخوردار می باشد.
مدیركل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به اینكه فاز اول طرح شبكه سیر همنام به طور كامل انجام شده است، اضافه كرد: در نتیجه تكمیل این فاز از طرح مذكور 35 سرشبكه توسط شركت های فعال در حوزه حمل ونقل مسافر جاده آی شناسایی و انتخاب شدند.
وی خاطرنشان كرد: علاوه بر معرفی شركت های سرشبكه، تابلو ها، بغل نویسی اتوبوس ها، پروانه فعالیت ها، بلیت ها یك شكل برای هر سرشبكه، و ناوگان سرشبكه ها سامان دهی شدند.
3535


1396/09/17
23:16:19
5.0 از 5
4819
تگهای خبر: حمل و نقل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان