وزیر راه و شهرسازی:

شهرهای جدید سكونتگاهی آرامش بخش می شوند

شهرهای جدید سكونتگاهی آرامش بخش می شوند فراز برج: وزیر راه و شهرسازی در آئین افتتاح عملیات اجرایی پروژه های عمرانی شهر جدید هشتگرد، اظهار داشت: شهرهای جدید باید سكونتگاهی همراه آرامش و مركز فعالیتی متفاوت نسبت به شهرهای فعلی باشند.به گزارش فراز برج به نقل از مهر، محمد اسلامی طی سخنرانی در آئین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های عمرانی شركت عمران شهر جدید هشتگرد با تاكید بر اینكه شأن ما خدمتگزاری است و «كیفیت بخشی» به زندگی مردم در ایجاد زیرساخت ها و تولید مسكن یكی از مهمترین وظایف ما به حساب می آید اظهار داشت: ما موظفیم این مأموریت ها را مجدانه دنبال كرده و تلاش نماییم تا با رعایت تمامی استانداردها، مشخصات فنی و كیفیت بخشی به طرح ها، برنامه ها و اقدامات عملی مان را به گونه ای پیش ببریم كه خروجی آنها سبب نشاط و ارتقای رضایت مردم شود.
اسلامی با اشاره به اینكه شهرهای جدید باید به معنای واقعی شهر جدید باشند و از هرگونه دغدغه گریبان گیر شهرهای بزرگ فارغ باشند، اظهار داشت: این شهرها باید یك سكونتگاه همراه با آرامش و یك مركز فعالیت متفاوت نسبت به شهرهای فعلی باشند. نكته مهم برای ما آن است كه اگر از این تفكر فاصله گرفتیم اهتمام نماییم از همین امروز آنرا اصلاح كرده و از اتخاذ هرگونه تصمیم و اجرای طرح هایی كه سبب تشدید مخاطرات می شود پرهیز نماییم.
این مقام مسئول در ادامه سخنان خود با اشاره به رویكرد طرح شهرسازی شهر جدید هشتگرد بیان كرد: طبق این طرح هشتگرد با تراكم كم ساخته شده و تلاش دارد با ایجاد سرانه های خدماتی محیطی مطبوع و خوشایند برای شهروندان ایجاد كند.
وزیر راه و شهرسازی در ادامه بر ضرورت ایجاد مراكز تفریحی -فرهنگی در این شهر جدید تاكید كرد و اظهار داشت: تمامی اقدامات ما در این منطقه باید در امتداد شتاب روند تولید مسكن و تعیین تكلیف هرچه سریع تر پروژه های عمرانی باقی مانده باشد تا این جنگل آهن موجود در سطح شهر هرچه سریعتر از بین رفته و منظر آن زیبا شود.
اسلامی با تاكید بر لزوم بحث توجه به تسهیل عبور و مرور معلولان در سطح شهر هشتگرد بیان كرد: متروی هشتگرد باز با عنایت به برنامه زمان بندی پیمانكار و شركت عمران شهرهای جدید مقرر است تا اواسط تابستان سال ۹۸ به بهره برداری برسد. خوشبختانه آنچه باقیمانده تنها زمان اجرای پروژه بوده و موانع و مشكلات برطرف شده است.
وزیر راه و شهرسازی درانتها اشاره كرد: سوژه مهم دیگر برای ما آن است كه تعاونی های در حال كار كیفیت را در سازه های خود چه مسكن مهر و چه پروژه های خدماتی رعایت نمایند، در این حوزه بالقطع نظارت دقیق تری باید وجود داشته باشد و لازم است وضعیت تعاونی های موجود هرچه سریع تر تعیین تكلیف شود.

1397/12/24
00:48:37
5.0 از 5
4691
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان