خانه در كرج متری چند به فروش می رسد؟

خانه در كرج متری چند به فروش می رسد؟ به گزارش فراز برج ایسنا به نقل از رئیس اتحادیه املاك كرج نوشت: تابحال هیچ اقدامی برای شناسایی خانه های خالی از سكنه نشده است و هیچ قانونی نیز در این زمینه وجود ندارد و همین مورد سبب می شود قیمت ها بی رویه افزایش یابد.


محمد قمی اظهار داشت: اواخر سال پیش شاهد رشد ۱۰۰ تا ۲۵۰ درصدی قیمت مسكن در كرج بودیم ولی از شروع امسال شاهد كاهش نسبی قیمت ها بودیم بطوریكه از دو ماه پیش قیمت مسكن در كرج حدود ۳۰ درصد كاهش داشته و پیش بینی می شود كاهش قیمت ها تا بهمن ماه ادامه داشته باشد. وی افزود: حالا خریدار كمی برای مسكن وجود دارد و با عنایت به پیش بینی صورت گرفته برای ادامه كاهش قیمت ها از مردم تقاضا می شود برای خرید عجله نداشته باشند. رئیس اتحادیه املاك كرج بیان داشت: بااینكه كاهش قیمت اخیر تأثیری بر كاهش اجاره ها نداشت، اما پیش بینی می شود در فصل نقل و انتقال سال بعد شاهد اثر كاهش قیمت مسكن بر هزینه اجاره هم باشیم.
قمی با اشاره به سبب كاهش قیمت مسكن اشاره كرد: یكی از دلیلهای كاهش قیمت مسكن، خروج نقدینگی از این بازار است و گفته می شود با عنایت به وضعیت دلار و خودرو، این نقدینگی به سمت بورس رفته است. وی با اشاره به وجود خانه های خالی در استان اظهار داشت: شناسایی خانه های خالی استان خارج از حیطه كاری اتحادیه املاك است ولی اگر این خانه ها شناسایی و وارد بازار مسكن شوند تا حد زیادی در كاهش قیمت اجاره بهای مسكن تأثیرگذار خواهد بود، برای اینكه در صورت افزایش قیمت و ناتوانی در خرید، مردم مجبور به پرداخت اجاره هستند. این مسئول اشاره كرد: تابحال هیچ اقدامی برای شناسایی خانه های خالی از سكنه، قیمت گذاری برای خرید، فروش و اجاره نشده است و هیچ قانونی نیز در این زمینه وجود ندارد و همین مورد سبب می شود قیمت ها بی رویه افزایش یابد و هیچ اقدامی برای كاهش آن صورت نگیرد. رئیس اتحادیه املاك كرج، در مورد كمترین و بیشترین قیمت خانه در كرج اظهار داشت: قیمت مسكن در كرج از متری دو میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۲۰ میلیون تومان است. وی اضافه كرد: عظیمیه، چهارباندی، جهانشهر و منطقه ای در محمدشهر از مناطقی هستند كه قیمت خانه از متری پنج میلیون تومان تا متری ۲۰ میلیون تومان تعیین شده است. ۲۲۳۲۲۷


منبع:

1398/08/02
19:02:33
5.0 از 5
4178
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان