طرح ملی مسكن قیمت ها را كاهش می دهد؟

طرح ملی مسكن قیمت ها را كاهش می دهد؟ به گزارش فراز برج تسنیم نوشت: یك نماینده مجلس با بیان این كه مشكل مسكن در كشور حل نشده است، اظهار داشت: طرح اقدام ملی مسكن باید بتواند قیمت مسكن و نرخ اجاره بها را كم كند.


جهانبخش محبی نیا اظهار نمود: مشكل مسكن متاسفانه هنوز در كشور حل نشده است. به رغم اینكه مسكن نیاز اولیه و ضروری مزدم به حساب می آید در سال های اخیر به یك كالای سرمایه ای مبدل شده و باید تدابیری اندیشیده شود تا این نیاز اولیه مردم به سرپناه با راهكارهای مناسب داشته باشند. وی با اشاره به طرح ملی مسكن، افزود: طرح وزارت راه بعنوان ابزاری برای انتظام بخشیدن به تولید مسكن و اقتصاد تدوین شد كه باید تلاش شود این طرح بتواند اجاره و قیمت خرید مسكن در سبد خانوار را كم كند تا با كاهش قیمت و تبدیل آن به كالای مصرفی و مورد نیاز مردم، بتوان رفاه را به خانوارها بازگرداند.
وی اشاره كرد: اهتمام و جدیت در دولت و وزارت راه و شهرسازی وجود دارد و تلاش می شود طرح اقدام ملی تولید مسكن را به سمت و سویی ببرد كه عملیات فوق به موفقیت برسد. برای اینكه انحراف از مسیر اهداف تولید مسكن ملی برای اقشار متوسط و خصوصاً كم درآمد مورد پذیرش هیچیك از نمایندگان نیست. محبی نیا اجرای طرح اقدام ملی تولید مسكن را تدبیری مناسب برای ایجاد تعادل نسبی در اقتصاد دانست و اظهار داشت: باید تلاش شود تا سمت و سوی عملیات مربوط به مسكن و طرح های ملی مسكن به سمتی برود كه بخشتشریفاتی مسكن از بین برود و شاهد نقطه تعادل در اقتصاد كلان باشیم و مسكن نیز جایگاه خودرا پیدا كند. ۲۲۳۲۲۵

1398/08/14
23:09:26
5.0 از 5
4431
تگهای خبر: ابزار , اجاره , اقتصاد , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
فرازبرج

farazborj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراز برج محفوظ است

فراز برج

ساخت و ساز برج و ساختمان